czwartek, 5 kwietnia 2018

... i po świętach.


Dopiero co byłyśmy zabiegane, zajęte porządkami i przygotowaniami do świąt, a tu już jest po świętach. Czas jest nieubłagany i śmiga jak szalony. Jak tam Wasze samopoczucie? Jesteście przejedzone? Zmęczone goszczeniem się? U mnie święta minęły bardzo przyjemnie, rodzinnie i bez szału i przepychu, chociaż nie powiem, bo chętnie posiedziałabym sobie jeszcze w domku i ponudziła troszeczkę :)
Teraz przyszedł czas na nowe projekty, komunijne (już działam). Jednak zanim o tym, chciałabym podziękować za świąteczne życzenia, a w szczególności te, które dotarły do mnie wraz z karteczkami.

Ani - Pawannie

Ani - Chrannie

Agacie - Krecia Robota

Beacie - Xymci-dm , która oprócz kartki przysłała mi także piękną, ręcznie haftowaną zakładkę :)

Mam nadzieję, że moje karteczki dofrunęły na czas. Wiem, że nasza poczta lubi ostatnio robić psikusy, więc mogło być różnie.

Pozdrawiam
       Ola

14 komentarzy:

 1. Czysta przyjemność wyjmować takie kartki ze skrzynki.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne karteczki otrzymałaś Olu,no i życzenia się spełniły.Dotąd przygotowywałam święta dla kilku rodzin,jeszcze wałówki na odjezdnym rozdawałam.Tym razem było odwrotnie.Forma świąt nie jest najistotniejsza, tylko atmosfera,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne dostałaś kartki i zakładkę :)) Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Olu, radosnych i spokojnych Świąt dla Ciebie i Twojej Rodzinki!
  HolidayPalace
  Gclub

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe kartki! Na pewno wywołały wiele radości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Olu zawsze miło wiedzieć, że ktoś o nas myśli:) Ja także sie ucieszyłam z Twojej pięknej, haftowanej karteczki. Takie cudne kurczaczki i cała żółta. Kocham żółty kolor, bo to słońce! U mnie w ogrodzie przewaga żółtego kwiecia:)
  p.s. Pamiętam o róży, gdy tylko mąż mi wykopie, zaraz wyślę. Dam wcześniej znać. U nas dopiero wczoraj wiosennie się zrobiło.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. no i same cudowności Olu! Pięknej Wiosny dla Ciebie!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Olu, i ja Tobie pięknie dziękuję! Tak! Poczta nie zawiodła, a kartka od Ciebie wspaniała!! Ślicznie wykonana! A gdyby nie na czas. to czy wartość życzeń mniejsza? Najważniejsza pamieć i dobre słowo :-)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Też bym chciała otrzymać takie świąteczne karteczki. Wszystkie są ciekawe, ale najbardziej podoba mi się ta na pierwszym zdjęciu. Zakładka też niczego sobie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wpis.
Może nie na każdy odpowiem, ale każdy z uwagą przeczytam.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...